Kucēni


Video  kucēni malamuta 2013  (28.09.2013)

Video kucēni malamuta 11.11.2012

Ikeja Aljkokodens  http://malamutikeja.jimdo.com/                                              

Папа Urakella Silver Legend (Акелла)
 на международной выставке в Москве (11.12.2011)
стал Чемпионом России (CAC, CACIB, BOB)
 1 место во второй группе (BIG)  
И вошёл в пятёрку лучших собак на приз 
КУБОК МИРА !

Malamuts un saksafons  

Urakella Silver Legend , Bob Brampton (U.K.)

Urakella Silver Legend , Chris Bexon (U.K.)

Urakella Silver Legend , tiesnesis Natalija Siris (Krievija)


Un lūk, kucēns ir ieradies pie Jums mājās.

Malamuta kucēna audzināšanas rekomendācijas.

1. Kucēns ēd daudz un bieži (3-4 reizes dienā) pakāpeniski pārejot uz ēšanas režīmu 1-2 reizes dienā kā pieaudzis suns. Pieaudzis suns ēd maz, neskatoties uz saviem iespaidīgajiem izmēriem. Paēdis pieaudzis malamuts var neēst vienu vai divas dienas, taču tas nenozīmē, ka kaut kas nav kārtībā.  Uzreiz pēc kucēna iegādāšanās nevajadzētu viņam dot dažādus ēdienus un garšīgumus, ļaujiet kucēnam adoptēties un pakāpeniski dodiet to, ko uzskatāt par nepieciešamu viņa ēdienkartē. Kucēnam vienmēr ir vajadzīgs svaigs ūdens.

2. Kucēnam (apmēram 4 mēnešu vecumā) mainās zobi un lai pasargātu mājās vajadzīgos priekšmetus no niezošajiem zobiem, piedāvājiet viņam cietas rotaļlietas, kuras viņš nespēj sagrauzt sīkos gabaliņos. Malamuts aug ātri un rotaļlietas var pirkt diezgan liela izmēra.

3. Nodarboties ar audzināšanu (staigāt uz dresūras nodarbībām) var jau no 4 mēnešu vecuma. Malamuta kucēni ir izturīgi un stipri, jebkuras nodarbes ar saimnieku viņam ļoti patīk un viņi viegli pakļaujas dresūrai. Uzziniet Jūsu klubā, kur notiek dresūras nodarbības, kas atrodas netālu no Jūsu mājām. Audzināts malamuts vienmēr ir labāk par neaudzinātu! Pats saimnieks nodarbībās iegūst neaizstājamu pieredzi sava mīluļa audzināšanā.

4. Pats galvenais kucēnam – tā ir Jūsu mīlestība! Tieši tā viņam palīdzēs iejusties jaunā vietā un noprast, ka tās ir viņa mājas uz visiem laikiem!